
Ambtenaren krijgen aanstaande vrijdag 1/12e van het vakantiegeld uitbetaald. Dat blijkt uit een interne aankondiging van de overheid. De betaling zal gezamenlijk met het salaris worden gedaan, maar op de salarisslip zal dit in een apart gedeelte te zien zijn als ‘uitbetaling vakantiegeld’.
Vakbond ABVO laat weten dat de betaling van het vakantiegeld achterloopt, maar de overheid verzekert dat de uitbetaling voor 1 juli zal plaatsvinden.
ABVO-directeur George Hernandez laat vandaag in de Extra weten dat de vakbond de vakantiegeld uitbetaling liever apart had gehad, omdat het dan onder het bijzonder tarief valt. Het gevolg nu is dat de ambtenaren minder geld ontvangen.
Bron: ParadiseFM
Het valt op dat de lijst met landen, waar ambtenaren die toch al verzekerd zijn van een vast inkomen en pensioen hun werkgever (de overheid) gevraagd hebben om hun vakantie geld en bonus aan de voedsel bank te doneren, best lang is.
Wat wel triest is dat alleen zogenaamde blanke landen op die lijst staan.
Central is ongetwijfeld stil omdat zij wellicht weer good old friends met Pik cs zijn geworden.
Het bekende hemd is nader enz enz
Het bevreemd mij ten zeerste dat ik sinds het aantreden van Gabinnete Pik, niets meer heb vernomen/gehoord van Central Sindikal onder leiding van Sillie (Selikor medewerker)
Hij was de gene die stemadvies gaf om niet te stemmen op alle politieke partijen die voor de Coho waren.
Er zou geen ene dubbeltje aan vakantiegeld e/o salarissen van de ambtenaren, volgens Sillie, ingehouden worden, de hel zou uitbreken mocht dit toch het geval zijn.
Dat is nu toch het geval, maar Central Sindikal is opvallend genoeg muisstil.