
De beruchte Nicole Lake is veroordeeld voor mishandeling. Vorig jaar zou ze haar ex-vriend te lijf zijn gegaan met een gebroken fles. Volgens Lake ging het om zelfverdediging. Daar ging de rechter niet in mee.
Het OM eiste 6 maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. De rechter legde haar een lagere straf op, namelijk 161 dagen voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. In deze periode moet ze een emotieregulatietraining volgen en zich psychisch laten behandelen. In 2020 werd ze ook al gestraft voor ontvoering, bedreiging en mishandeling van een ex-partner. Lake wordt gezien als een draaideurcrimineel. Sinds haar jeugd kwam ze in aanraking met justitie. Ze werd bekend door haar vele ontsnappingen uit jeugddetentie. Beeld: TeleCuraçao
Bron: ParadiseFM
Hende bon loco
Een hond wordt voor minder vredig ingeslapen. Tja. En wat voor watjes zijn die ex vriendjes zeg. Mep erop los als je vriendin je aanvalt. Act a man, get dealt with like a man.
Dit is een lopende tijdbom, het een kwestie van tijd voordat zij een moord aan haar curriculum vitae toevoegt.
Een vreemde beslissing van de rechter, iemand die een groot deel van haar leven in een instelling heeft gebracht naar een emotieregulatietraining sturen.
Wie was de openbare aanklager in dit geval? Moet die ons keurige burgers (hende drechi) niet voor dit soort figuren beschermen?
Ik zie haar nog wel Statenlid voor de MFK worden.
Deze rat heeft een strafblad waar zelfs Jacinta Constantia jaloers op is, en dan krijgt ze van de rechter een voorwaardelijke straf?
Irma Lips?