WILLEMSTAD — Radio Direct heeft zich als enige bedrijf gemeld om radiouitzendingen van de Staten te verzorgen. Dit bleek afgelopen vrijdag, toen de bus met inschrijvingen voor de gunningen werd opengedaan.
Met het bod van Radio Direct is een bedrag van 198.000 gulden gemoeid, aldus Statengriffier Silvin Cijntje. Nu duidelijk is dat Radio Direct zich als enige voor de uitzendingen heeft ingeschreven, zal een ad hoc-commissie van de Staten zich buigen over het bod. Het is deze commissie, die uiteindelijk een voorstel over het aangaan van een samenwerkingsovereenkomst tussen het parlement en Radio Direct zal doen.
In het verleden werden uitzendingen van de Staten en de Eilandsraad van Curaçao ook al via Radio Direct Life 92,1FM uitgezonden. Op dit moment zendt Fiesta FM de bijeenkomsten van de Staten uit. Eerder dit jaar was er bij een eerdere aanbesteding ook een andere partij die zich voor de uitzendingen van de Staten had ingeschreven, namelijk TeleCuraçao FM. Maar dit bedrijf trok later haar bod in.
Bron: Amigoe