
De situatie op Sint Maarten is nog steeds onduidelijk. Nadat een meerderheid van de parlementariërs, 8, woensdag een motie van wantrouwen tegen de regering indiende en vervolgens aangaf een nieuwe coalitie te willen beginnen gingen de bewindslieden in de tegenaanval.
Premier Marcel Gumbs zei gisteren op een persconferentie dat het kabinet had besloten het parlement te laten ontbinden en nieuwe verkiezingen uit te willen schrijven op dinsdag 8 december.
Op 30 december zou het nieuwe parlement dan voor het eerst bij elkaar komen. Het landsbesluit voor de ontbinding is aan de gouverneur gestuurd, die het naar verluidt zal moeten ondertekenen.
Bron: ParadiseFM
Hier had gezegt moeten zijn “schijn” Premier Heyligers heeft besloten het parlement te ontbinden. In dit geval was de waarheid gesproken, maar ja, liegen zit in het bloed van de politici.