
FOTO JEU OLIMPIO
Willemstad – Eerst was het februari, daarna april, toen maakte Sambil Curaçao via de sociale media bekend dat het de deuren in september zou openen, maar gisteren tijdens de opening van het nieuwe verkoopkantoor werd bekend dat Sambil nu haar deuren zal openen in maart van volgend jaar.
Er komt al wel eerder een zogenoemde soft opening, dat zal plaatsvinden in oktober.
Tijdens de opening van het nieuwe verkoopkantoor was initiatiefnemer en eigenaar Alfredo Cohen Kohn, directeur van het Venezolaanse concern Constructora Sambil, aanwezig.
Hij tekende het contract met Cinemark, die zich in Sambil vestigt met een nieuw bioscoopconcept voor Curaçao.
Er komen zes bioscoopzalen in de grote shopping mall in Veeris waarvan sommige uitgerust met het zogenoemde ‘Extreme Digital’. Dit betekent een groter scherm, scherper beeld en volgens de organisatie beter geluid.
Bron: Antilliaans Dagblad