Persbureau Curacao

KRALENDIJK – De coronanoodmaatregelen op Bonaire zijn verlengd tot 1 november. Discotheken blijven gesloten, maar bordelen mogen open blijven. Restaurants kennen een registratieplicht en gezondheidscheck. Zang en dans is alleen buiten toegestaan.
Strengere maatregelen zijn volgens gezaghebber Edison Rijna op dit moment niet nodig. Op dit moment ligt er één patiënt in het ziekenhuis.
De besmettingen lopen al een paar dagen op, zodat voorzichtigheid volgens de autoriteiten nog steeds geboden is. Zeker nu de ziekenhuizen op Aruba en Curaçao voorlopig niet beschikbaar zijn voor patiënten uit Bonaire.
Bron: Persbureau Curacao
Vreselijk! Er ligt 1 patient in het ziekenhuis. Paniek in de tent. In plaats van al die halve maatregelen kan men beter meteen een lockdown doen.
En de wapper blijft gewoon doorwappen maar wat wel opvallend is dat het taalgebruik steeds asocialer wordt.
Deze reactie is verwijderd wegens strijd met de regels.