
Het aantal coronabesmettingen op Curaçao is vandaag gestegen met 45. Er zijn vandaag 1.959 tests afgenomen.
Het aantal ziekenhuisopnames in het Curaçao Medical Center (CMC) staat momenteel op 26. Hiervan liggen veertien patiënten op de intensive care. Er is één persoon overleden in het ziekenhuis.
Er zijn 39 personen genezen verklaard. Het aantal actieve besmettingen komt daarmee op 430. Dat zijn er vijf meer dan gisteren.
Bron: Nu.cw
Zijn mooie cijfertjes toch. Gisteren is er ook jammerlijk 1 persoon overleden trouwens, auto ongeluk. Ik mis de paniekreacties en flat curve gewauwel in deze. Maar goed 2000 testjes, 45 besmet, 1 dode. Mwa kon erger zei Buurvrouw Janssen.
Het blijft toch vreemd, een groot deel van de bevolking is gevaccineerd en toch weet het virus de niet gevaccineerden te vinden. Je zou haast verwachten dat de niet gevaccineerden juist extra voorzichtig zijn maar niets daarvan.
Welke instantie moet ik nu nog geloven op deze Crim, elke dag lees ik dat er bijna 2000 testen worden afgenomen en aan de andere kant lees ik dat er al maanden mensen zich niet laten behandelen en het einde nog lang niet in zicht is. wie zijn er nu aan het liegen en bedriegen net zoals onze regering doet ?.