
Jandino laat op sociale media weten ongelofelijk dankbaar te zijn: “dit is in beleving de mooiste prijs die je kunt ontvangen.”
Het is de derde keer dat een de Bon Bini-films van Jandino het Kalf van het Publiek krijgt. Eerder ging deze prijs ook Bon Bini Holland en Bon Bini Holland 2.
Bron: DolfijnFM
Kwam laatst Jandino persoonlijk tegen en groeten hem met de woorden, hee halo hoe gaat het met je, BREEDBEK KIKKER, alles goed !
Wat jammer nou toch, ik heb @EClapas echt nooit iets positiefs over musici van Curacaose afkomst, atleten of wie dan ook van kleur zien reageren. Bij hem is het ook reageren om te reageren, maar verbloemd hiermee een behoorlijk inferiority complex te hebben.
@Ericlapas schrijft:
‘Laten we eerlijk zijn, het heeft allemaal met de huidskleur van deze Jandino te maken. Als hij blank was dan zouden de Nederlanders niet echt om hem lachen’
FYI:
https://taddlr.com/nl/celebrity/jandino-asporaat/
It’s tiny place, you’re in a niche chapter of the arts, so, if you wait long enough, someone will drop trinkets your way sometime. Being a stereotypical “yessamassa appeaser” helps. Was never impressed by his previous work, can’t start being bothered now.
But…. may the Force be with you, pal.
Dit soort films met stereo typjes zijn niet meer van deze tijd want er zal altijd wel iemand zijn die zich herkend in Judeska en zich beledigt zal voelen.
Laten we eerlijk zijn, het heeft allemaal met de huidskleur van deze Jandino te maken. Als hij blank was dan zouden de Nederlanders niet echt om hem lachen. Het doet veel aan de Nar van vroeger denken, de grappenmaker aan het hof, vaak iemand, lichamelijk mismaak die de vorst ten koste van veel zelfspot vermaakt. Als de vorst niet meer om hem kan lachen wordt hij in de Arena voor de leeuwen gegooid.
Hetzelfde zien we bij Jandino hoe hij zijn eigen volk ter vermaak van een ander ras belachelijk maakt vooral de vrouwen, zwart, lelijk met pruik op. Alles om de Nederlander aan de lach te krijgen net als de Nar.
Het is niet mijn stijl maar ik vind het een mooie prestatie. Pabien my man, zeer verdiend!
Pabien Jandino.
Geweldig. Deze jongen blijft scoren! Mooi om te zien dat door mensen te bemoedigen ze heel ver kunnen komen. Het mooiste is dat deze jongen nu ook anderen bemoedigt om verder te gaan. Toppie!!!