Persbureau Curacao

Curaçao heeft er zeventien nieuwe besmettingen bij vandaag. Het totaal sinds het begin van de coronacrisis in maart is 987.
Negentien mensen zijn vandaag hersteld, waaronder een patient in het CMC, die mocht naar huis.
Daar liggen nog vier mensen met covid-verschijnselen, waarvan één patiënt in de intensive care is opgenomen.
Van de zeventien nieuwe besmettingen konden twaalf gelinkt worden aan eerdere cases, één besmetting komt uit het buitenland en van vier moet de bron nog worden vastgesteld.
Bron: Curacao.nu
Meer besmettingen op curacrim, valt mij nog mee? als ik door de binnen stad loop en de mensen op de verdekte markt en bij het postkantoor hutje bij mutje zie staan cq zitten had het hele land al besmet moeten zijn, nu de tijd zal het leren aangezien wij nog niet van corona 19 af zijn, ps dus maak je borst maar nat Hans Slier!.
Jullie lopen een dag achter, Verander je naam maar in “curacao.gisteren”.
Niet de eerste keer dat “curacao.nu” achter loopt