
Na de bekentenis van Janice Dickinson is een tweede topmodel uit de school geklapt over de handelswijze van verkrachter Bill Cosby.
Beverly, de eerste donkere schone die ooit de cover van de Amerikaanse Vogue sierde, zegt dat Cosby haar drogeerde en haar probeerde aan te randen.
Dat gebeurde halverwege de jaren ’80, vertelt ze in een interview. Het topmodel was bij Dr. Huxtable thuis om wat teksten door te nemen voor de Cosby-show. Hij maakte een cappuccino voor haar. “Alles begon te draaien, ik begon met dubbele tong te praten.”
Beverly wist te ontsnappen aan de acteur. Ze bleef in haar drugsroes schelden tegen Cosby, die haar vervolgens woedend mee naar buiten nam en op straat in een taxi zette.
Het model dacht eerder dat het een onbegonnen zaak was om actie te ondernemen tegen een ‘machtige man’ als Bill Cosby, maar nu het ene na het andere slachtoffer zich meldt vindt ze het tijd ook haar verhaal te doen. Beverly zegt ook nu niet meer bang te zijn de Afro-Amerikaanse gemeenschap te schaden.
Bron: Telegraaf