Muur in slechte staat

Op Curaçao heeft de rechter gisteren bepaald dat de overheid ruim 2,3 miljoen Antilliaanse gulden (bijna 1,2 miljoen euro) moet betalen aan een vrouw die in 2014 langs de route van het carnaval stond.
Een muur viel tijdens de optocht om en kwam op haar terecht.
Door de omgevallen muur liep de vrouw een dwarslaesie op en raakte blijvend verlamd. Volgens de rechter was de overheid op de hoogte van de slechte staat van de muur.
De huidige minister van Verkeer, Vervoer en Ruimtelijke planning, Charles Cooper, noemt het vonnis in een bericht op Facebook terecht. Hij zegt niet te snappen waarom de regering die toen aan de macht was de zaak niet eerder heeft afgehandeld.
Bron: RTL Nieuws / ANP
Het is toch ongelooflijk dat het zolang heeft geduurd, het geeft aan hoeveel minachting politici met name Suzy Camelia Römer, Zita Jesus- Leito en Balborda voor de gewone mensen hier heeft. Suzy heeft geen problemen om een miljoenen contract voor Stanley Betrian te tekenen maar als het om de gewone man en vrouw gaat, geeft ze niet thuis.
Wellicht moeten we ophouden met dat Bullshit over Tula en ons bezighouden met de discriminatie tussen zwarten hier onderling.