
WILLEMSTAD – Nelson Navarro ontkent dat Humprey Josefa voorzitter is van Politur. De minister van Justitie reageert daarmee op de ophef die ontstaan is nadat Josefa in een ingezonden brief burger Arthur Donker had uitgemaakt voor bastaard en domkop.
Navarro betreurt de woorden van Josefa, maar zegt dat die alleen maar voorzitter is van een stichting die het materiaal van Politur beheert; materiaal dat wordt betaald door het bedrijfsleven in de toeristische sector.
Politur zelf valt onder het Korps Politie Curaçao.
Bron: Persbureau Curacao
en hoe zien de boeken eruit? wie stort en wie neemt?
Het is natuurlijk ook geen verassing dat Josefa zich vereenzelvigt met Politur. Hij wordt al jarenlang in de pers en door zichzelf geafficheerd als teamleider en spreekbuis van geheel Politur. En Navarro zag dat dat goed was.Wie is anders de spreekbuis/voorzitter van Politur? Navarro: graag uitsluitsel ander loopt het je nog verder uit de hand.
Iets anders :
Een dame tegen een agent: “Agent, agent, ik ben zojuist overvallen. Ze hebben mijn tas gestolen en mij in mijn gezicht geslagen. En die overvallers lopen daar…..”.Ze wijst met haar vinger.
Agent tegen die mevrouw:” Bent u toerist of YdK?”
Mevrouw: “Ik ben YdK”.
Agent meewarig de mevrouw aanstarend: “Oh mevrouwtje, ik ben van Politur, ik ben er voor de veiligheid van toeristen en niet voor die van de eigen bevolking. Kijk of u ergens een andere agent kunt vinden die uw veiligheid behartigt” en de Politur-agent scheurt weg op zijn quad….
Navarro Navarro toch ,wat maak je er een zooitje van. ( of is het Palm……).
Overigens : zoals iemand liet zien in een interview o.m. gepubliceerd op BearingPoint streeft Josefa eigen agenten na binnen Politur , dus niet die van KPC. En dat terwijl hij als louter materiaal-beheerder ( Stichting Materiaal Beheer Politur) daar helemaal niets mee te maken heeft en dus ook geen zeggenschap over heeft.
Navarro: dit gaat fout. Smijt hem eruit !!!!
Navarro heeft gelijk. Josefa is voorzitter van de stichting Materiaal Beheer Politur en dus niet van Politur zelf.
Josefa tekent echter wel met ” Voorzitter Politur” wat hij dus niet is.
Misleiding. Strafbaar ? (Of te vroeg een geplande coup naar buiten gebracht?). Navarro kan dit gedrag van J. niet tolereren. Actie dus.
Navarro moet zich toch beter laten instrueren door “zijn” voormalige rechterhand.
Wat een afgang.
Luid en duidelijk vermeld in de uitdraai Kamer van Koophandel
Dus toch de vooorzitter…..?????
Handelsregister Curaçao
Uittreksel uit het Handelsregister
Dossiernummer: 131067 (0)
Datum: 29 november 2014 Tijd: 3:17:42 AM
In het Handelsregister van de Kamer van Koophandel en Nijverheid te Curaçao is ingeschreven onder nummer 131067: Stichting Materieel Beheer POLITUR Curaçao
Rechtsvorm Stichting
Officiële benaming Stichting Materieel Beheer POLITUR Curaçao
Statutaire zetel Curaçao
Datum oprichting 27 november 2013
Adres World Trade Center TMI 29 B
Land Curaçao
Correspondentie adres idem
Bedrijfsomschrijving 1. Het voorzien in de materiële behoeften van POLITUR en het behartigen van de materiële belangen van POLITUR en de daarmee verbonden entiteiten en overige betrokkenen inzake materiaal, inventaris, transportmiddelen, kantoorartikelen en overige (stoffelijke) benodigdheden. Behulpzaam zijn bij de verwezenlijking van de doelstelling van POLITUR door de materiële belangen van POLITUR te behartigen.
Het bevorderen van de samenwerking tussen de private en publieke sector en overige stakeholders teneinde de materiële belangen van POLITUR te behartigen.
Het verrichten van alle verdere handelingen, die met het vorenstaande in de ruimste zin verband houden of daaraan bevorderlijk kunnen zijn.
2. De stichting tracht haar doel onder meer te verwezenlijken door:
a. het aangaan van samenwerkingsovereenkomsten met zowel de private sector als met de publieke sector;
b. opbrengsten uit activiteiten, hoe ook genaamd;
c. donaties en subsidies;
d. schenkingen, erfstellingen en legaten;
e. andere verkrijgingen en baten vanuit zowel de private sector als vanuit de publieke sector, op grond van voormelde samenwerkingsovereenkomsten;
f. alle andere wettige verkrijgingen en baten;
Functionaris(sen)
1
Functie Voorzitter
Naam Humphrey Wilhelm Josefa
Geboortedatum 11 november 1952
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
2
Functie Vice Voorzitter/Secretaris
Naam Maurice Hubert Pierre Philippe Adriaens
Geboortedatum 9 september 1962
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
3
Functie Penningmeester
Naam Marcos Felipe Antonio Cova
Geboortedatum 1 mei 1965
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
4
Functie Bestuurslid
Naam Albert José-Ricardo Altagracia Schoop
Geboortedatum 13 april 1963
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
5
Functie Bestuurslid
Naam Ritzel Antonio Godfried
Geboortedatum 22 oktober 1958
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
6
Functie Lid Raad van Toezicht
Naam Désireé Marie-Isabelle Silvanie
Geboortedatum 28 januari 1984
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
7
Functie Lid Raad van Toezicht
Naam Rudsel Mariano Martina
Geboortedatum 30 augustus 1968
Geboorteplaats Willemstad
Geboorteland Curaçao
Nationaliteit Nederlandse
8
Functie Lid Raad van Toezicht
Naam Vonnetta Simona La Fleur
Geboortedatum 28 mei 1977
Geboorteplaats Georgetown
Geboorteland Republiek Guyana
Nationaliteit Nederlandse
Bron: Register-informatie internet: Dit document is geen uittreksel inde zin van artikel 11 lid 2 van de Handelsregisterverordening 2009 (PB 2009, no. 51)
Print
Vreemd, ik kijk even op de website van de Kamer van Koophandel (http://www.curacao-chamber.cw/services/registry/search-company) en ik voer de naam: Stichting materieel beheer POLITUR Curacao) in of het dossier nummer 131067, dan krijg ik toch echt een zekere Humphrey Wilhelm Josepha, geboren 11 november 1952, te zien als zijnde voorzitter van deze stichting…
Afgaande op het feit dat de Kamer leidend is, geloof ik de Kamer! Want de Kamer voert uit wat zij aan informatie doorkrijgt,
Dus minister: graag eerst even verifieeren wat er bij de Kamer gerigistreerd staat.
Toch een voordeel dat het een stichting is. Trouwens, waarom moeten er 5!? bestuursleden en 3 leden raad van toezicht zijn? Laat mij raden…
prachtig, dit maak je alleen in Curaçao mee.
Die MBA van Josefa zal ook wel niet kloppen.
Als je met “voorzitter” ondertekent maar je bent dat niet is er dan ook sprake van een strafbaar feit ?
Als een hotel niet van zins is een bijdrage aan de “materiaal-man”
van Politur te doneren, wordt dat dan aan de ingevlogen KPC-agenten
van Politur doorgegeven en worden de toeristen van dat hotel dan niet
-extra??-beschermd ? (overigens heeft de lokale bevolking het nakijken want ter hunner bescherming zijn er nu veel minder agenten beschikbaar! Want die zitten nu bij toeristenpolitie Politur !
Zullen zij bij de volgende verkiezingen daar rekening mee houden?)
Wat een walgelijke constructie die tot een hoop ellende gaat leiden.
De overheid dient, volgens opdracht van de bevolking , diezelfde bevolking geheel onafhankelijk te beschermen en daarom dient de overheid 100% jurisdictie te hebben over de politie zonder invloed van
buitenaf door wie dan ook. Dat wordt hier met voeten getreden.
Navarro weet dat, maar hij geeft zijn zegen er aan. Wat is hier aan de hand?
Het feit dat de man geen voorzitter van Politur is, ondanks dat hij er zijn walgelijke stukje wel ondertekent alszijnde de voorzitter, dat maakt het natuurlijk niet minder erg.
Wat wil de minister hier nu eigenlijk mee zeggen? Dat hij niets met deze man te maken heeft omdat hij alleen maar over de “giften” gaat, wat voor een “politieorganisatie” sowiezo al een vreemde constructie is?
Kan de minister dat deel betreffende de financiering en wat daar tegenover moet staan eens duidelijk uitleggen, want daar was het toch allemaal om begonnen. Het blijft behoorlijk stil rondom deze “constructie”.