
Zo’n twee maanden geleden brak de hel op aarde los voor Suzette. Ze kreeg een telefoontje dat haar dochter bij een heftig verkeersongeluk was betrokken.
Ze overleefde het, maar lag in kritieke toestand in het CMC. Sindsdien revalideert ze bij de SGR groep. Dit weekend mocht ze voor het eerst weer doorbrengen bij haar moeder, zondagavond moest ze weer terug naar de kliniek.
Haar collega Jeniffer wenste een fijn feestmaal voor deze kortstondige reunie. Vlak voordat de avond viel verrasten wij moeder en dochter met een heerlijk feestmaal van Op = Op.
Bron: ParadiseFM
Vlak voordat de avond viel verrasten wij moeder en dochter met een heerlijk feestmaal van Op = Op. Helaas is een heerlijk feestmaal geen gestoofde groente met vis maar een maaltijd vol cholesterol en verzadigd vet.