
Sinds de grenzen tussen Venezuela en de ABC-eilanden weer open zijn, heeft de kustwacht het een stuk drukker. Dat meldt woordvoerder van de Kustwacht Roderick Gouverneur.
Gisterochtend werden er 20 ongedocumenteerde Venezolanen opgepakt bij Fuik. Het bootje werd gedetecteerd door de radaroperator waarna de kustwacht actie ondernam. De 15 mannen en 5 vrouwen waren inmiddels al aan land, maar zijn daar aangehouden.
“In januari merkte we echt dat het rustiger was op het water. Deze weken is het weer heel vaak raak”, stelt Gouverneur. Er is wel een samenwerking met Venezuela, maar niet wat dat betreft deze zaken. Sinds de grenzen open zijn, kunnen de boten dus gewoon uitvaren. Het is dan aan de kustwacht Caribisch gebied om hen hier op te sporen.
Bron: ParadiseFM
@ plasje, heb gehoord dat Gerrit de Raaf en de familie’s Cova, Cooper, Ampolientje 2 S, Monky’s, Hangbuikzwijn, Mozes, Pik en meesteres oplichter Fraudelyne Wiels ook uitgenodigd waren, alleen zijn ze niet gegaan omdat het vervoer middel een onderzeeboot was, met een klein lekkie
Het valt mij op dat de KKC gisteren geen berichten over de nieuwe leider van Cuba had. Er zijn nog steeds genoeg mensen die in de socialistische idealen geloven in dit land.