
Een groep ex-medewerkers van de Isla-raffinaderij vindt het onbegrijpelijk dat zij moest opstappen, terwijl er wel buitenlandse medewerkers in dienst kunnen blijven. Dat zegt de groep tegen het Antilliaans Dagblad.
Het gaat om 2 Venezolanen, 1 Spanjaard en 1 Sint-Maartenaar. De groep heeft een brief daarover naar premier Pisas en minister Charles Cooper geschreven, maar heeft tot op heden geen reactie ontvangen.
De ex-medewerkers waren tot eind september in dienst van RdK-dochterbedrijf CRU totdat er een nieuwe operator voor de raffinaderij was gevonden. Deze is tot op heden niet gevonden.
Bron: ParadiseFM
Dat is nou ook wat. RDK houdt mensen in dienst die nergens te beroerd voor zijn en alle voorkomende klussen willen doen voor hun geld.
Dat is niet eerlijk die buitenlanders! Wij kunnen ook gras plukken en verven waar we eerst te beroerd voor waren om te doen.
Ze waren wel muisstil toen van arneman en Wiels hun latina bysides op de payroll zetten.
Wij zijn natuurlijk zoveel beter dan “anderen”.