Curaçao werd maandagochtend opgeschrikt door een schietpartij in Souax. De politie trof bij aankomst een man op de tweede verdieping aan met meerdere schotwonden, dat schrijft Extra.
Voor het appartementencomplex werden elf kogelhulzen gevonden. De politie heeft de straat afgesloten en het Team Forensische Ondersteuning heeft het onderzoek overgenomen. Beelden van beveiligingscamera’s van omwonenden zijn in beslag genomen.
Hoe het met het slachtoffer is, is niet bekend.
Bron: Nu.cw
De reden waarom het aantal schiet partijen en atraco.s minder waren omdat het gewoon niet werd gepubliceerd.
Dat was het beleid.
Slecht voor toerisme.
De enige echte bron van inkomsten.
De reden waarom het aantal schietpartijen vorig jaar minder waren kan simpelweg met inflatie te maken hebben, criminelen moesten zuinig op hun kogels zijn.
Gebruik een machete dan.. erg populair in Haiti.
“De reden waarom het aantal schietpartijen vorig jaar minder waren kan simpelweg met inflatie te maken hebben, criminelen moesten zuinig op hun kogels zijn.”
ook neemt de bevolking af zodat het lastiger wordt om raak te schieten
Laatst had de politie samen met de minister van Justitie een persconferentie om aan te geven dat het aantal schietpartijen in het jaar ervoor minder waren.
Zoals altijd bij al die waardeloze persconferenties werden alleen maar domme vragen door een handjevol verslaggevers gesteld.
De reden waarom het aantal schietpartijen vorig jaar minder waren kan simpelweg met inflatie te maken hebben, criminelen moesten zuinig op hun kogels zijn.