Uw ingezonden brief in de Knipselkrant Curacao? Stuur uw brief voor 21:00 uur naar emailadres INGEZONDEN. Wij publiceren uw brief zonder deze in te korten. De redactie van de Knipselkrant Curacao is niet verantwoordelijk voor de inhoud. Ingezonden stukken die opruiende of dreigende taal bevatten worden door ons niet gepubliceerd.
Vandaag laten we Albert Comenencia aan het woord.
Heel goed dat zoveel knappe mensen zich ontfermen over de Ennia-problematiek, met als aandachtsgebieden de belangen van pensioengerechtigden, de belangen van het personeel, het belang van het Land Curaçao alsook de grote belangen binnen het Koninkrijk, in brede zin. Daarover niets dan lof.
Het Ennia-reddingsplan is veelomvattend en zou tot de beoogde redding moeten leiden. Maar toch…toezichthouders, governance-bewakers, integriteitstijgers, beleidsbepalers en nog zoveel meer bijten zich middels een oplossingsgerichte benadering hierin vast, terwijl de bedenkers architecten en andere uitbuiters hiervan ‘onder toeziend oog van de toezichthouder’ hun ding deden en nog altijd vrij en ongestraft rondwandelen zo niet ongestoord in een financieel warm bad liggen.
De vraag dringt zich wel op hoe het heeft kunnen gebeuren dat naar zeggen en bij monde van de persofficier uitgesproken boodschap (van de strekking dat) voor recherchering noch rechtsvervolging geen tijd noch capaciteit beschikbaar is.
Mens…
Albert Comenencia,
Curaçao