
De Staten krijgen dinsdag en donderdag een technische briefing over de Landsverordening normering topinkomens. Dinsdag zal er uitleg worden gegeven door experts van Curoil, Bureau Telecommunicatie & Post, Aqualectra, het Analytisch Diagnostisch Centrum en de SVB.
Donderdag wordt de briefing vervolgd met sprekers van de Centrale Bank, het vliegveld, Curinde en verschillende vakbonden. Met de normering topinkomens komt een jaarsalaris in de publiek-private sector maximaal uit op 263.000 gulden.
Verschillende overheidsgelieerde entiteiten uitten eerder hun kritiek op de normering, omdat alle secundaire arbeidsvoorwaarden hierin niet waren meegenomen. Ook vonden de topfunctionarissen de overgangsperiode van twee jaar op de nieuwe normering te kort.
Bron: DolfijnFM
En dan geen inkomstenbelasting tijdig betalen – wachtend op een kwijtscheldingsregeling wegens ouderdom van de vordering?
Ouderdom die ontstaat doordat de Belastingdienst deze heren opzettelijk met rust laat?
Mijn naam is gerrit en ik steel als de raven.
Mijn naam is politicus in curacao.
En ik steel als de raven.
Nieuwwaarde auto Naf 1020.000?
Franklin sluis expert?!
Bah bah bah!!! Gelukkig is het bijna weekend en zijn wij een paar dagen weg, en laten de boel de boel om te recupereren van dit nieuws. Mijn maag draait van om.