
Nederlanders kunnen vanaf 15 juni weer op vakantie naar de eilanden in het Caribisch Gebied. Dat meldt minister De Jonge aan de Tweede Kamer.
Het kabinet treedt in overleg met de regeringen en het lokale bestuur van deze eilanden om ervoor te zorgen dat reizen weer mogelijk wordt met behoud van de veiligheid van inwoners.
Op Bonaire is blij gereageerd op het bericht. een definitief besluit valt pas na overleg met het Outbreak Management Team van het RIVM, het Rijks Instituut voor Volksgezondheid en Milieu.
Bron: DolfijnFM
Makamba’s zijn van de ketting
Ik denk dat er nog geen REU naar de eilanden komt om een teefje te paaien ? 14 dagen eerst verplicht in het hotel te blijven is geen pretje, en al helemaal niet om in een ruimte samen met Monky aan de gok kast, gok tafel te zitten spelen.
Neen @dikke deur. Het geldt voor alle 6 eilanden.
Bij gebrek aan nadere info neem ik aan dat het hier om de BES eilanden gaat?