Persbureau Curacao

Gevangenen van de SDKK kregen gisteren nauwelijks de tijd om hun zonden te overdenken. Zo hard moest er geboend en geschrobt worden om de kerk van Willibrodus weer schoon te krijgen.
Reden voor het uitstapje was de Dag van Willibrordus. Ochtendkrant Èxtra bericht erover.
Niet alleen de vloer werd schoongemopt, maar ook de beelden in de kerk werden goed onder handen genomen. Ook buiten de kerk werd flink aangepoot.
En dat alles onder de bezielende leiding van pastoor Israel Gonzales en – uiteraard – een stuk of wat gevangenbewaarders.
Bron: Curacao.nu
Nu weten ze in elk geval waar het goud en zilver ligt. Onlangs is er in een kerk ingebroken, wedden dat het de Willibrordus kerk was?
@ Martijn, ik zie ( zie de kleinste cq liliputter op de foto) Gerrit de Raaf wel duidelijk op de foto, dat mond kapje helpt hem niet om zich niet herkenbaar te maken de loser. Nu jij weer Drekkie, of heb je de hele dag nodig om de knop van Gerrit de Raaf schoon te maken.
@Martijn Lam:
Hij was elders bezig met iets (lees: iemand) anders “schoon te maken”. Iemand die jij heel goed kent…
Ik zie Schotte niet op de foto, jammer man was een mooie kans om eens een goed gedrag prestatie te tonen.