Persbureau Curacao

Het ging om een gezin. Die waren aan het wandelen in Den Dunki, een natuurpark bij Zuurzak. Onder bedreiging van een vuurwapen moesten ze hun sieraden en autosleutels afgeven. Toen een van de toeristen stenen begon te gooien naar de overvallers, zetten die het op een lopen.
Twee van de jongens werden op de Caracasbaaiweg aangehouden; de derde in de buurt van Koraal Specht.
Bron: Persbureau Curacao
Die jongens maakten maar wat plezier. Pistooltje hebben ze in de mondi gevonden.
Ze komen wel goed terecht , het is nu stage lopen. GOG eerst en over enkele jaren mogen ze met de grote jongens meedoen.
Schandelijk, dat de hermandad deze gemotiveerde jonge ondernemers zo van hun constante stroom nieuwe cliënten en een regelmatig inkomen afhoud.
Het slachtoffer dat de eerste steen oppikte en ermee gooide, moet van het CTB een gratis retour krijgen aangeboden.