
CARACAS – Venezolaanse militairen lijken het parlementsgebouw in Caracas te hebben afgegrendeld. Oppositieleider Stalin González zei dinsdag dat soldaten hem tegenhielden toen hij het gebouw binnen wilde gaan.
Het door de oppositie gedomineerde parlement deelt het complex al sinds vrijdag met leden van de omstreden grondwetgevende vergadering. Dat orgaan moet het politieke stelsel gaan hervormen. Critici zien daarin een truc van de onpopulaire socialistische president Nicolás Maduro om de oppositie uit te schakelen.
Militairen en de voorzitter van de grondwetgevende vergadering, Delcy Rodríguez, zijn volgens de oppositie in de nacht van maandag op dinsdag de zaal binnengedrongen die het parlement tot dusver gebruikte. Daar zou later op dinsdag de door regeringsaanhangers gedomineerde raad bijeen zijn gekomen.
Bron: Telegraaf
Gekke Gerrit alias G.S. ? Zelfde verdedigingsmechanisme constateer ik.
John da Silva is de dorpsgek van Curacao. Niemand neemt hem serieus
@Beste Gerrit,
De KKC commentpolis heeft geen reactie van u verwijderd. Als wij een reactie verwijderen staat er ipv de reactie zelf “reactie verwijderd”. Mogelijk hebt u vergeten de toevoegknop te gebruiken? Verder worden wij letterlijk door niemand betaald. Hopende u zo goed mogelijk te hebben geïnformeerd,
KKC redactie
Nou, zo snel is een reactie van mij nog nooit verwijderd. Het laat wel zien door wie jullie betaald worden.
Fr Telegraaf?? De **** krant. En de manier waarop de **** het nieuws brengen geloven jullie? Luister nou maar eens naar John da Silva in plaats van naar fascisten en de USA/CIA.
https://gerrher.blogspot.co.uk/
John da Silva zal het wel weer allemaal weten te verdedigen. Hij zal waarschijnlijk beweren dat het noodzakelijk is dit te doen om de democratie, die immers wordt aangevallen, te kunnen garanderen.
Nietwaar John ?
En dan zijn er mensen die beweren dat er geen dictatuur is