
Patrick Kluivert heeft met Eloy Room een eerste speler van naam te pakken. De trainer is sinds kort bondscoach van Curaçao, waarmee hij op jacht gaat naar het wereldkampioenschap van 2018 in Rusland.
Daarvoor heeft Kluivert zijn vizier alvast gericht op spelers die in de Eredivisie actief zijn met familie op Curaçao. Eén van die spelers is Room en de doelman van Vitesse heeft wel oren naar een carrière als international. Hij nam dit seizoen de plaats over van Piet Velthuizen, maar heeft geen uitzicht op Oranje.
Hierdoor is Curaçao een mooi alternatief. Room laat aan Voetbal International weten dat hij al een eerste gesprek heeft gevoerd met Kluivert. Op korte termijn zal hij een definitief besluit nemen of hij in het avontuur gaat stappen.
Bron: Soccernews.nl