
Vorige week was al in het nieuws dat de ING-bank een grote hoeveelheid bankpassen had geblokkeerd, omdat er een aantal klanten geskimd waren op Curaçao en Bonaire.
Vandaag bericht het Antilliaans Dagblad dat ook RBC heeft laten weten dat een aantal klanten van de bank onlangs zijn geskimd. Om hoeveel slachtoffers het gaat wil de bank niet zeggen tegenover de krant.
Naar eigen zeggen van de bank gebruiken criminelen ‘zeer geavanceerde apparatuur’ bij pinautomaten om persoonlijke gegevens te ontvreemden.
Klanten van de RBC die geskimd zijn moeten zich melden bij de bank en een schadeformulier invullen om hun geld weer terug te krijgen.
Bron: ParadiseFM
Als ik mijn RBC pasje met PIN naar mijn neef in NL stuur kan ik zijn opnames hier bij de RBC declareren als skimmen?