
Het Europees Kampioenschap honkbal in het Nederlandse Hoofddorp is gisteren begonnen. Het Koninkrijksteam behaalde ‘s avonds een ruime overwinning op Groot-Brittannië.
Het werd maar liefst 11-1. Italië deed daar eerder nog een schepje bovenop. Met vijftien hits en 21 punten werd over Griekenland heen gewalst: 2-21. Het Nederlands Koninkrijksteam kwam onder het toeziende oog van de debuterende bench-coach Andruw Jones tot twaalf hits. Daarvan werden er tien geslagen door de nummers drie tot en met zeven van de slagvolgorde. Yurendell de Caster nam er drie voor zijn rekening.
Vanavond vervolgt de selectie van fieldmanager Steve Janssen het Europees kampioenschap met een wedstrijd tegen Duitsland, dat gisteren met 4-0 had gewonnen van Zweden.
Foto (met Roger Bernadina) honkbalsite.com
Bron: ParadisefM