
Het personeel van de douane verklaarde geen vertrouwen meer in de directeur te hebben en voerde daarom vorige week actie. Lopende het onderzoek heeft Ilario een verplichte vakantie van in ieder geval 15 dagen, aldus het Antilliaans Dagblad. Het personeel is het niet eens met het beleid van de directeur en stelt hem verantwoordelijk voor de niet goed verlopen reorganisatie.
Bron: ParadiseFM
@Frits, integer? en hij helpt een vriendin aan een baan bij de douane? De enige reden waarom iemand zijn vriendin of bysite dicht bij de werkplek wil hebben is voor een quicky onder werktijd.
@Brian S
De geschiedenis herhaalt zich, overal wereldwijd.
En de mensen die onder de armoedegrens leven stemmen wel weer op Tur Tur.
Exact. Integere mensen willen zij niet hebben. Dat zou best de reden kunnen zijn dat er een interim regering is gekomen. Grote geld uit de zakklopperij van de belastingbetaler natuurlijk. Wachtgelden die uitbetaald moeten worden, security etc. Shame on all of them.
And who cares abut the 1/4 van de bewoners die ver onder de armoedegrens moeten leven. Ik vind het schofterig allemaal, maar dat zal wel aan mij liggen.
Eens
Ik ken Jules persoonlijk als een van de meest integere personen op het eiland. Waren er nog maar een paar van zijn soort dan zou het veel beter gaan met het eiland.
Kun je na gaan dit is de eerste topkop! die er af wordt gehakt, en als Gerrit de Raaf werkelijk weer aan de macht komt, dan worden er heel veel koppies afgehakt met de botte bijl wel te verstaan.
ik denk ook dat dit de reden is.
mensen met capaciteiten worden weggepest…
daarom komen de studenten niet terug uit Nederland…
men is hier bang voor veranderingen en mensen met verstand.
erica
wat bedoel je eigenlijk te zeggen?
min min = plus
werkelijke leven?
rekenen vergelijken met (werkelijke) leven?
Beste @Cor, ik weet dat bij rekenen min min plus is maar in het werkelijke leven is dat niet zo.
Vooralsnog ga ik er van uit dat als dit interim kabinet iemand op non actief stelt de bewuste persoon integer is en dat dat niet de bedoeling was van zijn benoeming.
Onbegrijpelijk dit zegt denk ik meer over de medewerkers van de douane dan over Ilario. Hij heeft enkele jaren aan het hoofd van RST gestaan en meerdere jaren korpsleiding bij KPC geweest, stond altijd een straight persoon bekend.
Ken er nog wel 9 en 12 die geen capaciteiten hebben maar toch een op verantwoordelijke overheids functie zitten en van uit hun functie veel mensen vriendjes en vriendinnetjes bevoordelen.
Echte professionals worden vermeden of weggepest, omdat ze niet akkoord gaan met flut-beleid of vrienden-diensten. Maakt niets uit of je door MFK of PAR benoemd bent. Beide houden dezelfde principes aan.
Een goede zet van deze regering deze man heeft zijn sporen niet binnen de douane verdiend en draagt ook nog 4 sterren. De man heeft totaal geen leidinggevende capaciteiten (heb ik van een douane ambtenaar) en heeft onlangs nog zijn vriendin beloond met een hoge positie binnen de douane.
De vraag die elke keer bij mij reist is, waarom sturen wij elk jaar bursalen naar Nederland en benoemen juist de genen zonder opleiding en capaciteit in hoge posities?