
Het Curaçaose voetbalelftal heeft gisteren thuis gewonnen van Antigua & Barbuda. Curaçao versloeg Antigua met 3-0. De wedstrijd in het Ergilio Hato Stadion moest gewonnen worden om een ronde door te stromen in de Concacaf Caribbean Cup.
Volgende week is Puerto Rico aan de beurt. Als Curaçao deze wedstrijd ook wint en groepswinnaar wordt, plaatst het team zich voor de Caribbean Cup in Amerika volgend jaar. Leandro Bacuna opende gisteren na dertien minuten de score. In de tachtigste minuut volgde nog een doelpunt van Rangelo Jango en in blessuretijd kwam Gino van Kessel aan het scoren.
Bron: ParadiseFM
Er speelden ook o.a. spelers van Ijselmeervogels en Kozakkenboys mee. Dan is het nivo ook wat lager
Ondanks de ruime overwinning was het van Korsouse kant toch te gezapig. Vaak in een te laag tempo werd er ook regelmatig teveel onnodig balverlies geleden tegen deze matige tegenstander. En ook het benutten van de vele kansen blijft problematisch. Tegen een ongetwijfeld kwalitatief beter Puerto Rico zal er volgende week uit een ander vaatje getapt moeten worden.
Niet alleen kwalificatie voor de Caribbean Cup maar ook voor de Gold Cup!