
WILLEMSTAD – Tijdens de tweede procesdag van het hoger beroep in de zaak Wiels is Elvis Kuwas door zijn advocaat tot de orde geroepen.
De levenslang veroordeelde schutter zei dat de grote geldsom die hij een dag na de moord bij zich had van een ripdeal afkomstig was. Daar wilde de rechter meer van weten, maar toen liep Kuwas vast.
Olga Saleh greep in om Kuwas te beschermen. De procureur-generaal eiste aan het eind van de zittingsdag opnieuw levenslang voor de man uit Koraal Specht.
Vandaag is de reactie van de advocaten van Kuwas, Pieter en Damascus op die eis.
zware criminelen, kunnen met behulp van hun ratvocaten, vrijspraak krijgen en weer verder de samenleving ontwrichten.
het is naar mijn mening duidelijk dat deze NLS aanhangers zware criminelen zijn.
die moeten zo snel en zo lang mogelijk opgeborgen worden.
Deze Ratvocaten (ik leer het), zijn bezig met allerlei trucjes ze weer vrij te krijgen.
Zodat ze weer verder gaan met moorden, overvallen drugdealtjes, vrouwtjes zwanger maken en andere inmbeciele zaken.
maar M.R. heeft gelijk ik moet geen varkens beledigen.
Sander en Arthur moeten dit gewoon kunnen zeggen. Het is hun mening. Het geeft met name een indicatie van hun intelligentieniveau.
@Sander: als je graag porte-manteauwoorden gebruikt, gebruik ze dan goed. Het is niet ratadvocaten maar ratvocaten.
En jouw overtuigen van het feit dat het goed is dat er advocaten zijn die de rechtsgang bewaken, het openbaar ministerie corrigeren en rechters proberen te overtuigen, is al meerdere male geprobeerd.
“Ingezonden stukken die beledigende of discriminerende taal bevatten worden door ons niet gepubliceerd.”
Dat mag wat mij betreft ook van toepassing zijn op de commentaren.
Op dit moment dan met name dat van ene Sander.
Hoewel Arthur een goede tweede zou kunnen worden.
het eerste commentaar van Arthur mag wel wat minder, of hij gelijk heeft of niet, zo-iets zegt men niet op social media
@Arthur,
die kuwas is dom en totaal fout opgevoed.
Zij van Saleh, is gewoon een ratadvokaat, die met belastinggeld zware criminelen op het volk wil loslaten.
zij doet dit willens en wetens, ze is voor mij minder dan een varken.
Wie is de grootste misdadiger: Kuwas of Olga Saleh?