
Dat president Trump heeft besloten om te stoppen met de financiering van het United Nations Population Fund heeft ook gevolgen voor Curaçao.
Dat zegt stichting Famia Plania tegen de Amigoe. Famia Plania zegt dat de projecten door het stoppen van de Amerikaanse financiering op kleinere schaal draaien.
In het Caribisch gebied richt het VN-fonds zich op het verbeteren van de omstandigheden onder kansarme, kwetsbare vrouwen om zo het aantal ongewenste zwangerschappen terug te dringen.
Bron: Persbureau Curacao
Wat een non artikel.
Subsidie geld, verdwijnt hier waar je bij staat.
We willen toch zo graag onafhankelijk?
Of toch nog maar handje ophouden, want we kunnen het zelf niet!!
Dat bewijst Trump’s gelijk
STichting Famia Plania moet inmiddels ook weten dat Liliane Ploumen demissionair minister Ontwikkelingssamenwerking een internationaal abortusfonds heeft opgricht waarmee zij zsm de Amerikaanse anti-abortus-maatregel teniet kan gaan doen. Er zit dankzij Trump een gat van 600 milj euro. NL heeft alvast 10 milj gestort, gevolgd door 13 landen. Later in het jr zal bekend worden hoe ‘groot’ de pot zal zijn.
Ik denk dat Famia Pl. zich niet teveel zorgen hoeven te maken.
Dat zal die zuinige nederlander die altijd in de Nettobar zit niet bepaald leuk vinden; geen gratis condooms meer
O is het zo? Maar er wordt niets gedaan voor deze kwetsbare vrouwen. Zou D. Trump dat niet weten dat al die geld gewoonweg als een spook door de windt verdwijnt?