
De nieuwe winkel van het elektronicaconcern komt te liggen tussen Mitsubishi Motors en de nieuwe megastore van Kooyman. Met de bouw is een investering gemoeid van 22 miljoen gulden.
Bron: Persbureau Curacao
De nieuwe winkel van het elektronicaconcern komt te liggen tussen Mitsubishi Motors en de nieuwe megastore van Kooyman. Met de bouw is een investering gemoeid van 22 miljoen gulden.
Bron: Persbureau Curacao
Uw donatie helpt onafhankelijke onderzoeksjournalistiek op de eilanden in stand te houden en zorgt dat wij kunnen doorgaan met dit werk.
Zolang er maar bepaalde mensen aan verdienen dan kan alles
Ruimtelijke ordening ?
Wat betekent dat alweer ?
Hebben wij op Curacao nooit van gehoord.
Chaos regeert.
Een optie: het oude gebouw van La Curacao gebruiken als theater? De gordijnen hangen er al.
Je heb gelijk, er zal staat genoeg leeg. Maar wat wil je met die hoge /m2 prijzen.
Gewoon even over het eiland rijden en kijken wat er allemaal leegstaat op dit moment. Zeer veel panden zijn of nog nooit verhuurd of zover vervallen dat niemand er nog in wil of weer verlaten omdat de huur te hoog was.
En in de tussentijd blijven we maar doorbouwen, nieuwe winkels, nieuwe loodsen, nieuwe appartementen etc etc.
Enig beleid in deze is ver te vinden.
Ik zou niet weten wie het pand van La Curacao nog zou willen huren. Wat wil men daar gaan doen ? La Curacao deel 2 ? Nog een senor barata oftewel ook La Curacao ?
Op de Churchillweg staat genoeg leeg en binnenkort komt daar de ruimte van Kooyman nog bij. Daarnaast staan nog veel meer panden leeg, ooit een keer verhuurd, maar bij gebrek aan klandizie alweer snel gesloten. Zag gisteren dat Economic store op de Rooseveltweg ook is verdwenen, pand ziet er niet uit, maar zo gaat dat hier. Sommigen durven het zelfs nog ‘progress’ te noemen.
Wordt tijd voor wat leiderschap van de overheid in deze.
Het geeft wel weer ruimte voor een bedrijf dat nu nog geen vestiging heeft in Mundial of een die er is en wil uitbreiden. Alles valt of staat natuurlijk met de verhuurder en wat die voor m2 prijs berekend.
Oftewel er komt weer een groot pand leeg te staan zo ongeveer daar schuin tegenover.
Leuk dat we continu aan nieuwbouw denken, maar wanneer het tot gevolg heet dat er alleen maar leegstand bijkomt dan vraag ik me af of die nieuwbouw wel zo nodig is.