
TERA KORA – Huisarts Tweed van Tera Kora moet zijn praktijk sluiten. Dat heeft de inspectie van de Gezondheidszorg bepaald. Ook zijn tweede praktijk in de wijk Paradijs moet-ie sluiten.
Reden is de manier waarop de praktijken zijn georganiseerd. Volgens patiënten en collega’s is de huisarts vaak onbereikbaar. Daar is-ie verschillende malen op gewezen. Maar er veranderde niets. Dr. Tweed mag zijn praktijk weer openen als alles in orde is.
Bron: Persbureau Curacao
Wij verwachten een tweet als Tweed zijn porkeria praktijken weeer geopend heeft.
Het wordt de hoogste tijd dat eindelijk op Curacao het BIG register daadwerkelijk geintroduceerd wordt Er is al jarenlang sprake van maar wordt door diverse belanghebbenden tegengehouden.
Mij dunkt dat de bevolking het recht heeft om te weten welke artsen hun zaken niet op orde hebben of niet goed functioneren.