
De gevaarlijke crimineel Adisson Diaz is terug op Curaçao. De Venezolaan met Curaçaose roots zit een gevangenisstraf van 15 jaar uit voor moord.
Die zit hij om veiligheidsredenen uit in de Extra Beveiligde Inrichting in Vught. Volgens het OM is de situatie in de SDKK-gevangenis zodanig verbeterd dat hij zijn straf nu hier kan uitzitten. Diaz heeft een lange trackrecord van ontsnappingen en pogingen om te ontsnappen.
Bron: Persbureau Curacao
De man heeft een uitstekend CV voor de MFK!
Situatie in SDKK -gevangenis verbeterd??
Ik raad iedereen om vooral dinsdag 16 Mei te kijken naar
” beruchte gevangenissen” op het Nederlandse tv ( een serie)
SDKK = de hel van het koninkrijk.(rtl)
Kijken hoe lang hij binnen blijft Vught wilde hem zeker ook kwijt
Sluit hem op in de cachot omdat hij heeft een lange trackrecord van ontsnappingen en pogingen om te ontsnappen.
http://www.dutchcaribbeanlegalportal.com/news/latest-news/4626-advocaat-overweegt-nieuw-verzoek-tegen-overbrenging-diaz
Handig. Is al eerder naar Venezuela gevlucht dat hem niet wilde uitleveren.. en zijn advocaat toendertijd was Kantoor Sulvaran en Peterson.
gerrits toekomstige holmaat
Ja die kunnen we wel gebruiken op het eiland??