
WILLEMSTAD – Lantarenpalen hebben het zwaar op Curaçao. Gisterochtend vloog een auto op de Schottegatweg-oost uit de bocht en sloeg over de kop.
Net ter hoogte van Digicel. Door de hoge snelheid maaide het voertuig een lichtzuil in de middenberm omver. De chauffeur raakte gewond, zijn auto total-loss.
Op de Sta Rosaweg ter hoogte van TDS, raakte een auto in de slip en botste op een lantaarnpaal. Dat was net na een regenbuitje. De jonge chauffeur raakte gewond aan zijn achterhoofd. De lantaarnpaal bleef recht overeind.
Bron: Persbureau Curacao
Het is makkelijker om op Campo Alegre in een slip te geraken dan op de Santa Rosaweg, als je normaal rijdt.
En als je normaal rijdt bij nat wegdek en je moet remmen voor een voorganger die hier bij bosjes links en rechts afslaan zonder richting aan te geven, kun je “nooit en te nimmer” in een slip geraken ,Snuitje….????
Als je normaal rijdt, raak je bij TDS op de Sta Rosaweg nooit en te nimmer in een slip. Alleen aso’s die te hard rijden, slippen wel.
@”Op de Sta Rosaweg ter hoogte van TDS, raakte een auto in de slip en botste op een lantaarnpaal. Dat was net na een regenbuitje. ”
Kan gebeuren zonder idioot en asociaal rijgedrag, toch?
Neemt niet weg dat in geval van idioot en asociaal rijgedrag ik het met je eens ben, dat ze stevig aangepakt moeten worden, met of zonder jouw favoriete rechter …
Enne beste Harold, als ik je vertel dat Bartje de schuilnaam is van Irma Lips…is het geen schuilnaam meer, dus vertyel ik je dat maar niet :)
Zeker heb ik aanrijdinkjes gehad, met blikschade, maar dat was nooit door idioot en asociaal rijgedrag waarmee ik het leven van anderen in gevaar bracht.
Maar… is Bartje de schuilnaam van Irma Lips?
Nooit een aanrijdinkje gehad, Harold?? :)
Levenslang rijbewijs afnemen van deze asociale idioten.
Je kind zal daar maar geraakt zijn in plaats van een lantaarnpaal.
Helaas denkt Irma Lips daar anders over.