Persbureau Curacao

Curaçao heeft vandaag 664 tests uitgevoerd, waarvan 121 positief. Dat is een ratio van 18,2 procent, ietsje hoger dan gisteren toen 17,4 procent van alle testen positief uitvielen.
17 mensen die positief testten konden getraceerd worden naar bestaande besmettingen. Van 104 is dat nog niet gelukt.
Vier nieuwe patiënten zijn opgenomen in het ziekenhuis, drie andere konden naar huis. Er liggen nog dertien mensen in het CMC, van wie twee op de intensive care.
Bron: Persbureau Curacao
@ Ericlapas,
Helaas zal Curacao waarschijnlijk niet in staat zijn zorgvuldig om te gaan met het vaccin van BionTech en Moderna. Beide moeten op minimaal -7o graden worden bewaard en dat gaat hier natuurlijk niet lukken.
Niet dat we de apparatuur niet kunnen aanschaffen, maar meer omdat de mentaliteit van zovelen alhier er eentje is van: ‘ach, het is toch onder nul, -4 Celsius is ook wel goed’.
Het vaccin van AstraZeneca kan worden bewaard bij een temperatuur van +2 tot +8 graden Celsius. Dat is voor het personeel, dat er mee moet werken een stuk eenvoudiger.
Klinkt hard, maar wel de realiteit.
De score van vandaag ligt weer iets hoger:
https://www.curacaochronicle.com/post/main/covid-19-update-125-new-cases-reported-on-december-6-2020/
125
To be continued.
@Lapas zegt; ‘…In Engeland beginnen ze aanstaande dinsdag met vaccineren, waarom moeten wij op Nederland wachten?
Het antwoord geeft hij zelf ook: “…Eén voordeel is wel dat wij straks het vaccin gratis via Nederland krijgen…”
Curacao had dit ook zelf kunnen kopen. alleen is daar geen geld voor. (OVER).
……”Ondanks het feit dat Camelia Rómer het hele zorgbudget in zakken van Betrian heeft gestopt kunnen wij straks toch dankzij Nederland vaccins krijgen”………
LOL@Ericlapas
En in haar eigen zakken.
Suus de Vos Graaimelia Römer..
Volgens Duitse minister is Nederland dom, want ze kopen verschillende vaccins, waarvan er minimaal 1 speciale diepvriezers nodig heeft. Nederland heeft niets besteld en nu is dat spul in de HELE WERELD uitverkocht.
Dat is de methode Rutte: gaat u vooral rustig slapen, wij zorgen wel dat u sterft.
In Engeland beginnen ze aanstaande dinsdag met vaccineren, waarom moeten wij op Nederland wachten? Eén voordeel is wel dat wij straks het vaccin gratis via Nederland krijgen.
Ondanks het feit dat Camelia Rómer het hele zorgbudget in zakken van Betrian heeft gestopt kunnen wij straks toch dankzij Nederland vaccins krijgen.