
De politie heeft gisteren weer verschillende controles uitgevoerd met het multidisciplinaire team, dat bestaat uit KPC en MEO.
Er zijn 14 zaken gecontroleerd waarvan er vier gesloten werden en één een terechtwijzing kreeg. De controles vonden onder andere plaats in de omgeving van Wishi, Veeris, Kaminda George Willems, Kaminda Hensley Meulens, Groot St. Joris, Sta. Catharina en Brievengat.
De politie heeft aangekondigd dit weekend nog meer controles uit te voeren en zeer zichtbaar te zullen zijn op straat.
Bron: ParadiseFM
Op de foto zie ik alleen vol gevreten agenten, als je in NL zo’n volgevreten figuur hebt kom je nog niet eens in de telefoon centrale aan het werk laat staan in de buiten dienst??.
Lijkt mij geen politiehond maar een lslopende puppie waar je er zat van hebt rondlopen op het eiland.
Lol @Trui
Waarom hebben ze op de rug van het uniform het latijnse woord “stad” staan?
Ik weet dat de politie moet bezuinigen, maar dat is met deze politiehond wel doorgeslagen.