
De PIN-fractie is bezorgd om behandeling van vrouwen op Curaçao. De partij laat in een persbericht weten dat er zich een hoop onacceptabele situaties hebben voorgedaan de laatste tijd.
Zo is er een vrouw zijn geslagen in een supermarkt en is een mannelijke journalist uitgevallen tegen een activiste. Daarom houdt PIN-directielid Sidayen van Tijs-Senora om 19.00 live op Facebook een speciale thema-avond rondom respect voor vrouwen.
Bron: ParadiseFM
Misschien kan mevrouw Romer est van de centjes die haar kant op kwamen in plaats van naar de beoogde politieschool nu aan de vrouwen geven over wie zij zich zo druk lijkt te maken. Zij met haar familie en vrienden hebben heel diepe zakken heb ik begrepen. Die vrouwen zouden zich prima kunnen redden, zelden zo’n sterk karakter gezien, als zij zich maar meer om haar volk zou bekommeren. Mijn familie op Curaçao moet deze maand weer geld inzamelen samen met oudklasgenoten om voedselpakketten te brengen. Schandelijk en dieptriest dat dit zover heeft moeten komen!! En die Izzy Gerstenbluth, daar kom ik later nog wel op terug.
Net als je denkt dat Camelia Romer zich niet schaamtelozer kan gedragen, weet ze elke keer weer te verassen.
“Een mannelijke journalist uitgevallen tegen een activiste.”
Waarschijnlijk wordt hiermee bedoeld de uitval op Wilhelmina plein die Yves Cooper tegen een vrouw had maar dat deed hij daarna ook tegen een man uit het publiek.
Wat is het probleem mag Yves Cooper tegen een man en niet tegen een vrouw te keer gaan?
Camelia Romer is de grootste oorzaak van alle ellende op dit eiland, geld is een schaars middel en ook voor vrouwen emancipatie en voorkomen van huiselijk geweld is geld nodig.
Als zij al het gemeenschapsgeld in het achterste van Betrian, Sluis, De Geus en haar man, ea. blijft stoppen, moeten vrouwen maar klappen blijven incasseren en kinderen zonder ontbijt naar school.
Dit was toch het idee van onze voormalig Minister van Economische Ontwikkeling?
Mijn fractie is bezorgd om vrouwen op Curacao zoals Suzy van de PIN.
Schaamteloos deze Partij van Integraal Nepotisme.
Helaas zijn ze niet de enige die de spelletje spelen maar dit persbericht van de Partij IN uw Naad is wel het toppunt van opportunisme.
Mochten ze inderdaad werkelijk begaan zijn met het lot van kwetsbare vrouwen op de geliefde klip dan kunnen ze beter zo snel mogelijk beginnen met het opheffen van de partij.
Stelletje beroepsprofiteurs zonder enig moraal zijn het gebleken, wederom een een grote schande dat dit soort laffe smeerlappen het volk mogen vertegenwoordigen.
Bont van buiten,maar door-en-door verrot vanbinnen.
Tot bij de supermarkt of laten jullie schijtlaarzen de foie gras en oesters slechts nog thuisbezorgen uit angst om uitgekotst te worden?
Pin en respect voor vrouwen.
Pin heeft niet eens respect voor burgers, gezien haar roof minister die met gemak miljoenen van de burgera afrooft.
Nu gaat Pin zich profileren als een partij die “betrokken” is?
Laat het maar aan Maharo Isenia over. Die heeft veel liefde voor veel vrouwen
Als ik de foto van die Sidayen zo bekijk dan straalt de intelligentie er van af. Man, man, man, een journalist is uitgevallen tegen een activiste. Ja dan is het wel heel erg gesteld met de vrouwen op Curacao. Mens ga koken zou wijlen de heer Fortuyn hebben gezegd. Als je echt zo bezorgd bent om de vrouwen op Curacao dan spreek je die dikke prop die aan het hoofd van PIN staat aan. Vele vrouwen op Curacao zijn radeloos hoe ze hun gezin te vreten kunnen geven. Maak je daar bezorgd om.
Wij maken ons zorgen om vrouwen als sushi Suzy in de politiek.