
Op Aruba bestaat het vermoeden dat een persoon die nu op de intensive care ligt met een corona-besmetting verschillende mensen heeft besmet.
De kapper is eigenaar van een schoonheidssalon, maar bezocht mensen de laatste tijd ook thuis.
De regering op Aruba deed gisteren een oproep aan iedereen die contact heeft gehad met de kapper om zich te melden.
Bron: ParadiseFM
Denemarken kappers open zonder mondkapje
@Ericlaplas regering van Aruba vroeg wie contact gehad heeft met de kapper zich te melden. En dat is anders dan op Curaçao waar men wilt weten waar de besmette mensen wonen. Iedereen moet zijn privacy hebben. U toch ook?
Wees gerust Bennie De besmetting werd terug herleid tot de knopjes van het pin apparaat.
Net als bij magosa waar je zelf alles nu moet doen.
Zo fijn dat we corona vrij mogen zijn.
Koning keizer admiraal corona kennen ze allemaal.
Dat noemen ze klanten binding.
En Peters. Tja.. Doe meteen een soa testje erbij ook. Waar werd je geknipt eigelijk.
Branderig gevoel ook?
Tja in nederland…. Maar ja de doet zelfzaken zijn wel open daar.
Hier in nederland zijn alle kapper zaken en nagelstudio’s en schoonheids en pedicuren zaken gesloten.
@Maurice: partial lock down. En het waren 73 km. Ik heb flink omgereden.
Trouwens ’s avonnds tegen zessen nog een keer naar Vreugdenhill voor de frikandellen.
La Stiwz rijdt bijna 50 km voor een pot mayo tijdens de lockdown.
Ja beste @Ben Peters je bent de klos nu. Hou vooral je temperatuur, hoestje etc de komende tijd in de gaten-:)
@Ben Peeters: foei. Tijdens een lock down naar de kapper.
Maar ik denk dat je dood gaat. Gaan we per slot van rekening allemaal.
Ik ben 2 weken geleden bij een kapper geweest achter het polis buro zijstraatje van de wilhelminastraat weet exact waar het is maar weet niet zijn naam, had wel het idee dat hij veel deed aan veiligheid alcohol mondkap en meer, maar vraag mih af of ik risico heb gelopen, gaarne reacties hierop
Kappers, Nagelstudio,s en Schoonheidssalons echt zo lang mogelijk Dicht houden. inderdaad het contact is veel te close.
De regering op Aruba deed gisteren een oproep aan iedereen die contact heeft gehad met de kapper om zich te melden.
Chapeau! zo moet dat, op Curaçao hebben we een mafkees van een epidemioloog die het over privacy van cliënten heeft.