
ORANJESTAD – De politie is bij verschillende controles op veel illegalen gestuit. Afgelopen weekeinde heeft de politie van Oranjestad preventief fouilleren-acties gehouden op diverse plaatsen.
Een grote hoeveelheid agenten is de straat opgegaan met een machtiging van de rechter-commissaris en de officier van Justitie en hebben alle personen in de bekende gebieden gefouilleerd.
AANHOUDINGEN
Bij de acties zijn 9 personen aangehouden wegens drugsbezit, 19 personen omdat zij niet over geldige verblijfspapieren beschikten, 1 persoon wegens bedreiging, 2 dronken bestuurders en er werd een jongen van net 16 jaar aangetroffen die in het bezit was van een 22 kaliber vuurwapen. De politie gaat door met dit soort controles en roept de bevolking op zich aan de wet te houden.
Bron: NoticiaCla