28 C
Willemstad
• dinsdag 29 april 2025 09:40

Kwakoe gaat door

AMSTERDAM — Het conflict over het Zomerfestival (de opvolger van het bekende Kwakoe-festival) in Amsterdam-Zuidoost is opgelost. Kwakoe gaat komend weekeinde door. Het kort geding dat vanmiddag zou dienen, is van de baan. Dit heeft de rechtbank in Amsterdam vandaag laten weten.

Het multiculturele festival zou vijf weekenden achter elkaar plaatsvinden en komend weekend

Dit weekend kan men in Amsterdam-Zuidoost weer zoals vanouds terecht voor het Zomerfestival, oftewel het Kwakoe-festival.

eindigen. Kwakoe ging de afgelopen jaren vaker gepaard met gedoe over geld. Vorig jaar ging het evenement zelfs helemaal niet door. De organisatie van het evenement en de tentenverhuurder hadden een conflict met elkaar. Advocaat Machteld Roethof van de organisatie zegt dat de partijen een oplossing hebben gevonden en het conflict de wereld uit is. “De partijen zijn eruit. De tenten blijven staan”, vertelt Roethof. Vanochtend zei ze nog dat er geen zicht was op een oplossing. Ze wil niet toelichten hoe beide partijen het alsnog met elkaar eens werden. 

Gearchiveerd als

Geef een reactie

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in

Lees ook

Meer recente reacties