Etienne Ys in gesprek met Peter Eikelenboom

De afgelopen drie jaar hebben meer dan 300 kinderen wekelijks rekenbegeleiding gekregen via Fundashon Tur Ta Konta. Voor het vierde jaar gaat de stichting de rekenbegeleiding aanbieden in groep 6, 7 en 8 op totaal 13 funderend onderwijs scholen.
De stichting voegt er dit jaar een programma gericht op begrijpend lezen aan toe. Door middel van een tutorprogramma,geheel gedragen door vrijwilligers, krijgt een leerling wekelijks rekenbegeleiding op school van zijn eigen, vaste, tutor.
Het nieuwe schooljaar start binnenkort en de stichting Tur Ta Konta is met spoed op zoek naar nog een aantal nieuwe rekentutoren. Voorzitter van de stichting Etienne Ys vindt dat het concept van Tur Ta Konta succesvol is, al zou de stichting graag nog veel meer kinderen willen helpen
Wie zich wel melden als vrijwilliger bezoekt de website www.turtakonta.com om het aanmeldingsformulier in te vullen.
Bron: Radio Hoyer 2