
De 30-jarige Dominicaan Jeneri Paulino Recio is gisteren veroordeeld tot 6 jaar cel. Hij was de chauffeur die vorig jaar augustus tijdens een politie-achtervolging de macht over het stuur verloor.
Daarbij kwamen drie Venezolanen om het leven die hij net illegaal waren aangekomen bij St. Joris. Recio raakte bij dat ongeluk verlamd en zit in een rolstoel. In zijn auto vond de politie ook wapens en drugs.
Bron: DolfijnFM
@ericlapas, Nee je hebt gelijk. De Hatiaan die na Nelson DS 2 mensen doodreed door roekeloos inhalen kreeg ook een paar jaar.. Rechters durven regio genoten wel aan te pakken.
Ligt het aan mij of wordt Venezolanen en andere buitenlanders uit de regio zwaarder gestraft? In dit geval gaat de politie niet vrij uit, de politie heeft een roekeloze achtervolging met menslevens als gevolg ingezet.
En Nelson DS kreeg maar 6 maanden??