
Willemstad – De komedie Bon Bini Holland 3 met Jandino in de hoofdrol gaat voorlopig niet door.
Vanwege de Coronacrisis is het de komende maanden nagenoeg onmogelijk om grote filmproducties te draaien, zegt zijn producent.
De Bon Bini Holland-films waren twee van de grootste Nederlandse bioscoophits van de afgelopen jaren. De opnames van sequel drie zouden binnenkort op Curaçao plaatsvinden. Met de bedoeling om de film voor Kerst uit te brengen.
Bron: DolfijnFM
Nog nooit zo’n omhooggevallen flauwe lelijke nietsnut als Jardino gezien, ik kan niet eens om hem glimlachen.
Hij kon carriere maken omdat hij gekleurd is, dan wordt je inderdaad de troetelneger van tv programma’s die willen laten zien hoe ruimdenkend ze wel niet zijn.
Was Jardino blank geweest dan vulde hij nu vakken bij de Jumbo in Nederland, goed in de gaten gehouden door de beveiligingscamera’s want zijn landgenoten hebben een bepaalde reputatie (vraag het maar na bij Van Den Tweel).
@Ook dat nog: Geen groter benadeling voor de oprechte virtuoos dan affirmatieve actie…je zit erbij omdat het moet, en niet om dat je het zo goed doet, maar omdat er een diversiteitsquotum moet worden gehaald.
Het schoolvoorbeeld van een excuus negert
Gaat jandino ook eens in bon bini Holland de corruptie en zelfverrijking van de toppers op Curacao aan de kaak stellen?
….”Zielig, hoe deze drukke, schreeuwerige zwarte man, zo vooroordeel bevestigend kan zijn”……@Showroe di Emmastad
Met de nadruk op vooroordeel bevestigend!
Wat een ontzettende langtenige roeptoeter..
Wel iedereen uitschelden en wat over mogen zeggen en vinden, maar zodra de gunst geretourneerd wordt, gaat meneer kaarten trekken.
Een typisch voorbeeld van een roe(p)t -toeter die bij elke witte talkshowtafel mag aanschuiven , al was het alleen maar zodat men aan het diversiteitsquotum kan voldoen.
Never cared much for his crap, not really lookin’ forward to seeing any more of his wrok.
Zielig, hoe deze drukke, schreeuwerige zwarte man, zo vooroordeel bevestigend kan zijn. Down Georgia that be a regular “Uncle Tom” negroe.
En hij heeft het niet eens door. Net als die andere simpele moppentappende ziel, die noemt zichzelf de “Braboneger”.
Eindelijk wat goed nieuws in deze barre tijden
Zoals Johan Cruyff ooit zei: elk nadeel hep sijn voordeel.