Persbureau Curacao

In de maand oktober staan er minder rechtszaken in de planning dan normaal. Officieren van Justitie, rechters en griffiers gaan hun kennis bijspijkeren.
Twee studiedagen voor het OM en vier voor het Hof. Op 10 oktober is het bovendien nog een officiële vrije dag, vanwege Dia di Kòrsou.
Bron: CuracaoNieuws
Het is moeilijk te begrijpen maar deze rechters zijn mede schuldig aan de criminaliteit hier. In de ons omringende landen zijn de straffen 2 a 3 keer zo zwaar en soms moet de familieleden voor eten zorgen.
Het is ook de reden waarom veel Venezolanen hier hun misdaad plegen op Bonaire heeft het zelfs het leven van een politieman gekost.
Laatst moest een rechter nog aftreden omdat ze met naakt foto’s werd gechanteerd, wat zijn wij in hemelsnaam mee bezig? Laten we hopen dat zij tijdens de studiedagen het wel in hun broek houden.