
Op feestelijke wijze werd gisteren het nieuwe onderkomen van het Curaçaohuis in Den Haag geopend. De in 1918 geboren Josepha Estrella Finies speelde een hoofdrol bij de opening.
Zij heeft sinds 1979 studenten uit het voormalige Nederlandse Antillen en later van Curaçao in Nederland opgevangen. Aan haar gisteren de eer om de taart met daarop een afbeelding van het nieuwe pand aan te snijden.
Ze werd daarbij bijgestaan door Gevolmachtigde minister Marvelyene Wiels (PS) en haar chauffeur Giovanni Jonis.
Bron: Antilliaans Dagblad
Dossier: Marvelyne Wiels – Gevolmachtigde Minister van Curaçao
Ik kwam ze laatst beiden op Hato tegen, waarbij meneer als kofferdrager voor mevrouw functioneerde.
Het mag allemaal wat kosten, eerst Schotte met zijn niet door enige intelligentie geremde slaaf Ramsay Soemanta en nu doet Fraudelyne het nog eens dunnetjes over met Joker Jonis.
Alles op kosten van de belastingbetaler. Zoals ook haar peperdure BMW.
Een demente vrouw en haar eigen chauffeur waren de belangrijkste genodigde die opkwamen dagen, de rest van de genodigden waren gekwetst of spontaan ongesteld geworden terwijl zij dachten de overgang al lang achter de rug te hebben gehad. Kan je na gaan wat zo’n Fraudelyne nog teweeg kan brengen.
Ahh Jonis is de Ramsey Soemanta van Wiels; Chupado grandi. Overal loopt hij met camera rond alles te filmen en foto’s te maken van Marvepoes. Che hom. Chauffeur dus; hij zal dus meer weten over vaas-gate en spulletjes halen bij kwantum en Ikea voor haar.