
Willemstad – MAN-fractieleider Hensley Koeiman insisteert op het houden van een seniorenconvent over georganiseerde criminaliteit, in het bijzijn van minister van Justitie Nelson Navarro, zo laat PAIS-fractieleider Alex Rosaria weten.
Advertentie
Rosaria vindt het niet gepast om zo’n besloten vergadering waarin gevoelige informatie naar voren komt te voeren in het bijzijn van MFK-fractieleider Gerrit Schotte.
,,Hij is verdachte. Het is aan elke fractie om een eigen beslissing te nemen, maar voor PAIS is het niet mogelijk om een setting te creëren waarin een verdachte, die gebruik maakt van zijn functie als Statenlid, samen met de minister van Justitie zaken bespreekt die direct of indirect verbonden zijn aan een specifieke criminele zaak.”
bron: Antiliaans Dagblad
Advertentie