
WIJCHEN – Remko Bicentini weet waar hij met Curaçao aan toe is tijdens de Caribbean Cup. De bondscoach uit Wijchen heeft met zijn team voor de halve finale geloot tegen gastland Martinique.
Er zijn nog vier teams over voor de finaleronde van de Caribbean Cup, het landenkampioenschap van het Caribisch gebied. De andere halve finale gaat tussen Frans Guyana en regerend kampioen Jamaica. Beide duels zijn 22 juni.
Finaleronde
Curaçao evenaarde met het bereiken voor de finaleronde al het beste resultaat. In 1989 eindigde het eiland, nog als de Antillen, als vierde. Onder leideing van Bicentini, die behalve bondscoach ook trainer is van eersteklasser AWC in zijn woonplaats Wijchen, plaatste Curaçao zich eind vorig jaar ook voor de Gold Cup, het toernooi van Noord- en Midden-Amerika en het Caribisch gebied.
Bron: DeGelderlander