Persbureau Curacao

Willemstad – De politie heeft gisterochtend een Venezolaanse bende opgerold. Bij verschillende invallen werden vier Venezolanen en twee Colombianen aangehouden door de Divisie Georganiseerde Misdaad en de Marechaussee.
De bende wordt verdacht van ontvoering, moord en drugshandel. Volgens minister van Justitie, Quincy Girigorie heeft deze bende contacten met criminele bendes in Venezuela. Bij de invallen zijn telefoons, geld en auto’s in beslag genomen.
Bron: Curacao.nu
Op de tv beelden was te zien dat 8 mensen in deze woning werd gearresteerd, 5 mannen en 3 vrouwen en anders dan de beelden die we van Venezolanen gewend zijn, zagen alle 8 goed gevoed uit.
Ben toch een beetje benieuwd wat de rol van de vrouwen in dit huis was, zal toch niet alleen koken en schoonmaken zijn?