PFM | Babel van start

Babel vandaag van start Babel vandaag van start

De inhoudelijke behandeling van de zaak Babel gaat vandaag van start. Ook vrijdag is er nog een dag in de rechtszaal. In deze zaak staan oud-premier en MFK-voorman Gerrit Schotte en zijn levenspartner Cicely van der Dijs terecht voor onder meer witwaspraktijken. De zaak gaat om 9.00 uur van start. Advocaat van de twee is Eldon ‘Peppie’ Sulvaran van Sulvaran & Peterson. De zaak werd een tal van keren aangehouden. In november werd besloten dat er geen getuigen meer zouden worden gehoord en dat de zaak door kon gaan.

Bron: Paradise FM

Comments

Er zijn 3 comments

  1. Frans 17 feb. 2016 21.02

    Bas, dat mantelpak is waarschijnlijk van Stella van Rijn.

    Heeft stoute Stella waarschijnlijk per ongeluk in de hotelkamer van gekke Gerrit laten liggen toen ze nog als Schottes stoeipoes gemeenschapsgeld verbrassend de wereld over trok.

  2. Brian S 17 feb. 2016 20.52

    @Bas, Ach ja.. Ze doet stoer maar ze slaapt elke avond alleen in bed omdat Gerrit bij zijn bysides is.

  3. Bas 17 feb. 2016 19.56

    Stoer hoor, een hersenloos mantelpak dat het 'backwards peace' teken maakt. Ze heeft waarschijnlijk geen idee wat dat betekent.