ParadiseFM | KLM biedt coronatesten aan

De test kost 180 euro. Iemand met klachten kan zich in Nederland ook gratis testen bij de GGD.

KLM biedt nu ook coronatesten aan. Het gaat om de zogenaamde PCR testen waarvan de Curacaose regering eerder bekendmaakte dat dit een verplichting wordt voor buitenlandse toeristen.

Met een wattenstaaf wordt dan een uitstrijkje genomen uit de neus en keel. De uitslag is tussen de 24 en 48 uur bekend en met een negatief resultaat kan een toerist naar Curaçao komen. De test kost 180 euro. Iemand met klachten kan zich in Nederland ook gratis testen bij de GGD.

Bron: ParadiseFM

Comments

Er zijn 4 comments

  1. LuMa 16 jun. 2020 23.57

    Zover tegen berichten melden is deze test onbetrouwbaar want het meet ook andere corona virussen in je lichaam en dat zijn er zover verteld 4, ergo dooddoener om het paniekende publiek rustig te houden, het wordt een keer tijd dat ook op dit eiland een advocaten groep actie onderneemt in plaats van dat de roverheid dictatuur tot de orde geroepen worden en het volk z'n vrijheid terug krijgt.

  2. R.D 16 jun. 2020 22.00

    Dus je vakantie wordt steeds duurder.
    Want klm is niet goedkoop en nog 180 euro voor een test. Best wel prijzig vind ik
    Waar gaan we naar toe. Ik neem aan als iemand klachten heeft van die
    Corona gedoe niet in het vliegtuig stapt

  3. KKC commentpolis 16 jun. 2020 19.14

    Je moet zelf betaal 180euro ook haha

  4. ericlapas 16 jun. 2020 14.34

    Heb een keer op TV gezien dat het wattenstaafje voor de helft in de neus van iemand gaat lijkt me best pijnlijk.

    Vraag me af of het te dom is om te denken dat rokers minder last van het virus hebben? Bij roken komt toch ook rook in de longen en neus?

    Wellicht klink ik nu net zo dom als Trump die het had over glorix drinken maar we moeten wel wat want de zogenaamde slimme wetenschappers laten het massaal afweten.