
De New Yorkse politie wil dat Beyoncé publiekelijk haar excuses aanbiedt. Haar optreden tijdens de Super Bowl twee weken geleden viel niet in de smaak.
De NYPD hoopt dat de superster duidelijk maakt dat haar optreden geen aanval op de politie was. Beyoncé zou tijdens de show de Black Panthers, een militante Afro-Amerikaanse politieke organisatie die zo’n vijftig jaar geleden streed voor burgerrechten voor de zwarte minderheid, hebben gepromoot.
Agenten spreken van een anti-politieboodschap. Ze denken dat het goed is als Beyoncé publiekelijk laat weten dat ze tegen elke vorm van agressie tegen de politie is, schrijft TMZ. Ook hopen de agenten op uitleg.
Intussen roept de chef van de politiebond in Miami op tot een boycot van het concert van Queen B in zijn stad. Hij spreekt zijn hoop uit dat ook andere politieorganisaties in de Verenigde Staten haar concerten gaan boycotten.
Bron: Telegraaf